Osale Suurloosis

osale_suurloosisIga aasta lõpus kogume kõik aasta jooksul välja antud loteriipiletid kokku ning loosime välja Suurloosi peaauhinna. Iga loteriipilet, mille aasta jooksul oled teeninud, suurendab Su võiduvõimalusi. Seejuures ei ole oluline, kas oled sama piletiga juba midagi võitnud või mitte, Suurloosis osaled Sa automaatselt.

Igas läbiviidud uuringu eest teenid loteriipileti aastases suurloosis. Mida rohkemates uuringutes osalenud oled, seda suurem on ka võiduvõimalus. Loosimine toimub veebruari kuu jooksul, siis kui kõik eelneva aasta uuringud on lõpetatud ja üle vaadatud. Võitja nimi kuvatakse MinuArvamus.ee portaali lehel ning võitjat teavitatakse ka e-posti teel.

 

Aastane Suurloos – Võida 300 eurot puhtalt kätte!

Kõikide 2020 aasta jooksul vähemalt ühes uuringus osalejate vahel loosime välja 300 eurot. Auhind kantakse võitja pangakontole või Paypal kontole.

Iga läbiviidud uuringu eest teenid pileti aastases suurloosis. Mida rohkemates uuringutes osalenud oled, seda suurem on ka võiduvõimalus. Loosimine toimub veebruari kuu jooksul, siis kui kõik eelneva aasta uuringud on lõpetatud ja üle vaadatud. Võitja nimi kuvatakse MinuArvamus.ee portaali lehel ning võitjat teavitatakse ka e-posti teel.