Osale Suurloosis

osale_suurloosisIga aasta lõpus kogume kõik aasta jooksul välja antud loteriipiletid kokku ning loosime välja Suurloosi peaauhinna. Iga loteriipilet, mille aasta jooksul oled teeninud, suurendab Su võiduvõimalusi. Seejuures ei ole oluline, kas oled sama piletiga juba midagi võitnud või mitte, Suurloosis osaled Sa automaatselt.

Igas läbiviidud uuringu eest teenid loteriipileti aastases suurloosis. Mida rohkemates uuringutes osalenud oled, seda suurem on ka võiduvõimalus. Loosimine toimub veebruari kuu jooksul, siis kui kõik eelneva aasta uuringud on lõpetatud ja üle vaadatud. Võitja nimi kuvatakse MinuArvamus.ee portaali lehel ning võitjat teavitatakse ka e-posti teel.

 

2020 aasta suurloos – Puhkusereis 300 Euro eest!

reis_1Mida sa eelistad, kas lennata soojale maale päikest võtma, mägedesse lund nautima, või hoopis linnapuhkust mõnes metropolis? Ise valid kuhu ja millal minna soovid. Meie kingime ühele võitjale Estraveli kinketšeki, mille eest saab tasuda nii lennupiletite kui ka majutuse eest.

 

reis_4Kõikide 2020 aasta jooksul vähemalt ühes uuringus osalejate vahel loosime välja 300 Eurose Estraveli kinketšeki. Tšeki kehtivusaeg on pikk – lausa 5 aastat alates vormistamishetkest. Kinketšekk kehtib maksevahendina mis tahes reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estraveli reisibüroodes üle Eesti. Seda võib ka piiramatu arv kordi edasi kinkida. Kui kogu tšekil olevat summat korraga ära ei kasutata, antakse kasutamata osa kohta (mitte vähem kui 10 eurot) uus tšekk, mida saab kasutada mõnda järgmist reisi vormistades.