Võida meie loteriides

icons_lotteriesPärast peaaegu igat uuringut korraldame loosimise, mille võitja saab auhinna. Seda, kas teenid uuringu eest ainult punkte või osaled ka loosis, anname teada küsimustiku alguses. Samuti kirjeldame mis on auhinnaks. Mõnedes loteriides osaled rohkem kui ühe piletiga.

 

Hetkel aktiivsed loteriid:

L319 - Aastane Suurloos – Võida 300 eurot puhtalt kätte!

Kõikide 2024 aasta jooksul vähemalt ühes uuringus osalejate vahel loosime välja 300 eurot. Auhind kantakse võitja pangakontole või Paypal kontole.

L314 - Saadame Sind kontserdile! Võida Piletilevi 50 Eurone kinkekaart.

Osaledes loosimises võid võita Piletilevi 50 Eurose kinkekaardi, millega saad külastada enda jaoks huvitavat kontserti või muusikali, käia teatris, kinos või spordiüritusel.

L303 - SPA puhkus Grand Rose või Viimsi SPAs!

Loosime välja luksusliku puhkuse Grand Rose SPAs Saaremaal või Viimsi SPAs Tallinnas. Kasuta võimalust võtta kiirus maha ja pühenduda tervisele ning puhkusele. Vali 130 Euro väärtuses spa- ja hotelli teenuseid.

L318 - Aastane Suurloos – Võida 300 eurot puhtalt kätte!

Kõikide 2023 aasta jooksul vähemalt ühes uuringus osalejate vahel loosime välja 300 eurot. Auhind kantakse võitja pangakontole või Paypal kontole.
Loosi võitja: Maili (il...@...ail.com) Tartust

L317 - Aastane Suurloos – Võida 300 eurot puhtalt kätte!

Kõikide 2022 aasta jooksul vähemalt ühes uuringus osalejate vahel loosime välja 300 eurot. Auhind kantakse võitja pangakontole või Paypal kontole.
Loosi võitja: Irina P. Tallinnast.

L316 - Aastane Suurloos – Võida 300 eurot puhtalt kätte!

Kõikide 2021 aasta jooksul vähemalt ühes uuringus osalejate vahel loosime välja 300 eurot. Auhind kantakse võitja pangakontole või Paypal kontole.
Loosi võitja: Mardo H. Pärnust.


Oma loteriipiletite vaatamiseks pead olema sisse logitud.

 

Logi sisse või Registreeru