Osale uuringutes!

icons_surveysIga kord kui täidad mõne küsimustiku teenid Sa punkte. Seejuures sõltub punktide arv küsimustiku pikkusest ja keerukusest. Peale punktide teenimise osaled küsimustikku täites ka loteriides. Loe lisateavet loteriide kohta siit.

Enamikul uuringutest on ajalimiit. Vahel on täitmiseks aega nädal, vahel päev või isegi ainult mõned tunnid. Pärast tähtaja saabumist ei ole võimalik küsimustiku täitmist lõpetada ega punkte teenida.

Selleks et vältida tähtaegade ületamist, soovitame täitmist alustada võimalikult ruttu peale kutse saamist. Veendu, et oled meile andnud selle e-postkasti aadressi, mida kasutad tihti.

Miks uuringutes osaleda?

MinuArvamus.ee küsitlused on turu-uuringud, milles küsitakse üldisi küsimusi Sinu elustiili, harjumuste ja arvamuste kohta. Kogutud infot kasutatakse uusi tooteid luues ja arendades.

Näiteks soovivad ettevõtted teada arvamusi toodete nime, maitse, pakendi, nõudluse ja hinna kohta. MinuArvamus.ee on vahelüliks tootjate ja tarbijate suhtluses. Meie liikmed saavad küsitlustes osaledes aidata välja töötada uusi tooteid ja teenused.

Kui uuringu jooksul on piisav arv vastuseid kogutud, pannakse vastav küsitlus lukku ning hakatakse vastuseid analüüsima. Tulemuste abil saavad ettevõtted otsustada, kuidas oma tooteid edasi arendada ja turundada. Ettevõtted on tänu uuringutele enesekindlamad ning sina võidad, sest oled aidanud toodet arendada ning saanud oma aja eest teenitult tasu.

 

Logi sisse või Registreeru