Liitu online-uuringute portaaliga MinuArvamus.ee!

Registreeru oma e-postiga ning hakka osalema uuringutes! Peale registreerumist hakkame Sulle saatma kutseid, millest leiad lingi küsimustikule. Seda täites teenid punkte, mida saad vahetada toodete ja teenuste vastu. Peale selle osaled automaatselt ka loteriides.

Logi sisse või Registreeru

Meie uuringutes osalemine on täiesti turvaline ning võid igal ajahetkel lahkuda. Sinu andmeid hoiame konfidentsiaalsena ning Su vastuseid ei seota kunagi sinu isikuteabega. Sinu kontaktinfot ei jagata kunagi väljapoole meie uuringukeskkonda.

 

minuarvamus_auhinnadVaheta teenitud punktid erinevate toodete ja teenuste vastu!

Uuringutes osalemise eest teenid punkte, mille saad vahetada erinevate kingituste vastu. Teenitud punktide eest võid näiteks tasuda Kaubamaja, Selver, ABC King, Shu ja I.L.U poodides, soetada kino või kontserdi pileti, või proovida õnne Eesti Lotoga. Võid ka teha annetuse heategevuseks. Esimese auhinna võid tavaliselt valida juba siis, kui oled täitnud 2-4 küsimustikku.

Vaata, milliseid kingitusi saad valida.

 

minuarvamus_loteriiOsaled automaatselt ka auhindade loosimises.

Iga kord kui täidad mõne uuringu, teenid nii punkte kui ka osaled automaatselt loteriides. Loosime välja mitmesuguseid elektroonika-seadmeid, puhkusereise, pileteid ja palju muud. Iga täidetud küsimustikuga suurendad oma võiduvõimalusi.

Vaata loteriidest lähemalt siit.