Vasta Kiirküsitlustele

icons_pollsVasta Kiirküsitlustele ja teeni lisapunkte. Meid huvitab su arvamus peaaegu kõige kohta: poliitika, meelelahutus, sport, hinnad jne. Selgitame koos välja kõige populaarsema poliitiku, automargi, meelelahutaja, sportlase!

Kiirküsitlustele võid vastata endale sobival ajal. Iga kord kui vastad teenid oma kontole 3 lisapunkti ning suurendad võiduvõimalust auhinna loosimises. MinuArvamus.ee jätab endale õiguse kasutada kiirküsitluste üldistatud tulemusi.Me ei avalda isiklikku teavet kolmandatele isikutele.

 

piletilevi_kk

Osaled auhinna loosimises

Osaledes Kiirküsitluses võid võita Piletilevi 50 Eurose kinkepileti, millega saad külastada enda jaoks huvitavat kontserti või muusikali, käia teatris, kinos või spordiüritusel. Kinkepiletiga saab tasuda ürituste piletite ostmisel Piletilevi müügivõrgus ja internetipoes.

 

Tähelepanu: me ei saada Sulle kutseid osaleda kiirküsitlustes, osalemiseks külasta meie portaali MinuArvamus.ee. Kiirküsitluse leiad tavaliselt portaali paremast äärest. Objektiivsuse tagamiseks on Kiirküsitluses hääletamisel ühe kasutaja jaoks päevalimiidiks 5 valikut.