Kiirloterii Rahasadu on lotopilet, mille peavõidu suurus on 30 000 € ja peavõite on kokku 3. Pileti hind on 3 eurot.

Loto Mängujuhend: 
Kraabi lahti kogu mänguväli. Leia MINU NUMBRITE hulgast VÕIDUNUMBER ja võida sektoris näidatud rahasumma.

- Võidud kuni 100 € (kaasa arvatud) väljastab loteriimüüja. Suurema väärtusega võidud vormistatakse Eesti Lotos ning makstakse välja pangaülekandega 30 päeva jooksul taotluse jõudmisest Eesti Lotosse.
- Võite suurusega kuni 2 000 € on võimalik vormistada ka Eesti Posti postkontorites.
- Informatsiooni võitude kättesaamise kohta saab telefonil 650 2030.
- Pilet on kehtetu, kui kontrollruut ÄRA KRAABI on avatud, mänguvälja andmestik rikutud, piletil on ära lõigatud vähemalt üks nurk või kui ei ole loetav pileti number.
- Defektiga pileti vahetab loteriimüüja uue pileti vastu ostukohal, hiljem avastatud defektiga piletit ümber ei vahetata.
- Loteriimängijate pretensioonid lahendab Eesti Loto vastavalt loterii mängureeglitele, millega saab tutvuda Eesti Loto kodulehel ja müügikohas. Pretensioon tuleb esitada viivitamatult vastava asjaolu ilmnemisel.
- Pileti ostmisega annab isik Eesti Lotole nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks. Pileti ostmisega kinnitab mängija, et on tutvunud loterii mängureeglitega.
- Mängi vastutustundlikult, sest loteriil on sõltuvust tekitav iseloom. Hasartmängusõltlastele annab abi Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskus www.15410.ee telefonil 15410.
- Loteriid ei tohi mängida alla 16-aastased isikud.

Tiraažis on 750 000 piletit.
Pileti hind: 3 eurot.
Võidufond: 1 282 500 eurot.